Rīgas Ebreju kopiena un JCC Riga sadarbībā ar Harold Grinspoon Foundation un ar Koum Family Foundation atbalstu veiksmīgi īsteno PJ bibliotēkas programmu Latvijā. Gandrīz visi abonenti jau ir saņēmuši oktobra grāmatas ? 

Mazākie bērni vecumā no 2 līdz 3 gadiem saņēma grāmatu “Эй, а что такое Зиз?” Marinas Borodicas dzejas tulkojumā. Šī ir mīļa pasaka par lielu putnu, kurš ar galvu raugās debesīs, un kura spārni aizsedz sauli.

Bērniem vecumā no 4 līdz 5 gadiem PJ bibliotēka prezentēja Olgas Varšaveres tulkoto grāmatu “Мешка-ворчунья”. Galvenā varone ņurdē no rīta līdz vakaram! Vai jūs zinājāt, ka idišā šādus cilvēkus sauc par “kvetč”?

Vecākiem bērniem vecumā no 6 līdz 8 gadiem mēs sagatavojām stāstu “Врата Никанора” par bagātu tirgotāju, kura kuģi kuģoja pa Vidusjūru, un par to, kā viņš veda skaistākos vārtus Jeruzalemes templim.

Atgādinām, ka ikviena Latvijas ebreju ģimene ar bērniem vecumā no 2 līdz 8 gadiem var abonēt un katru mēnesi saņemt “Pidžamu bibliotēkas” ebreju grāmatas krievu valodā bez maksas! Abonentu skaits ir ierobežots, pasteidzieties: https://bit.ly/PJlibraryLV.

Par grāmatām, kas tiek nosūtītas programmas ietvaros, ir arī tiešsaistes nodarbības. Turpiniet sekot līdzi, mēs jūs pavisam drīz aicināsim un pastāstīsim jums vairāk!

27.10.2021